Меню Закрити

Тренажер Бубновського

Методика доктора Бубновського була розроблена для лікування захворювань опорно-рухового апарату. Вона полягає у виконанні комплексу лікувальних вправ на спеціальному багатофункціональному тренажері Бубновського (МБТ) – унікальному винаході відомого лікаря.

На що спрямований комплекс вправ за методикою Бубновського?

У нашому організмі правильне положення хребта і його функціонування забезпечують «глибокі м'язи» спини. Вони дуже щільно прилягають до скелету і малорухливі. Тому при пасивному способі життя, який багато хто з нас ведуть, такі м'язи слабшають і атрофуються. Подібні зміни з часом призводять до різних порушень і перевантажень хребта або суглобів.

Можливості тренажера Бубновського. Біль - перешкода?

Тренажер БубновскогоІснує думка, що пацієнт зі сколіозом або зі зміщення міжхребцевих дисків повинен перебувати в стані спокою і уникати навантажень. Використання тренажера Бубновського навпаки направлено на рухову активність і з одним АЛЕ: антигравітаційний комплекс вправ, що сприяє відновленню нормального кровообігу і поверненню функціональності м'язам.

Цей принцип покладено в основу багатофункціонального тренажера Бубновського. Він виключає зайву осьову навантаження на суглоби і на хребет і знімає біль. Пацієнту не потрібно прикладати надзусиль, потрібно тільки направити рух. За слабкі зони спрацює антигравітаційна система. Від заняття до заняття організм бере на себе всі рухи тіла, а тренажер виконує лише допоміжну функцію. Тобто, це допомога в переході від знерухомленості до повноцінного руху без стресу і гострого болю для пацієнта.

Що таке тренажер Бубновського?

Пристрій виконаний у вигляді силової рами з залізним каркасом у формі арки і подвійного набору обтяжень. У верхній частині тренажера розташована перекладина для підтягування. Для додаткового опрацювання певних груп м'язів передбачені кілька кріплень і ручок. Принцип дії тренажера - в декомпресійної опрацювання м'язів спини.

Сфера застосування тренажера Бубновського

Регулярні заняття під наглядом фахівця ефективні при:

  • остеохондрозі;
  • артрозі колінних суглобів;
  • артриті;
  • сколіозі та ін.

МТБ ефективний не тільки для лікування захворювань опорно-рухового апарату, але і для запобігання їх розвитку. Вправи підбираються спеціально, в залежності від діагнозу і інтенсивності больового синдрому, і поступово повністю відновлюють кровообіг і лімфоток.

Як проходять заняття на тренажері Бубновського?

Тренажер БубновскогоМБТ передбачає, що тіло людини під час занять знаходиться в підвішеному стані. Мускулатура при цьому розслабляється і розтягується, що викликає активний приплив крові до м'язів. Завдяки витягування, між суглобами зберігається контакт, і при цьому він мінімальний. Так суглоби і диски не схильні до стирання.

У будь-якому випадку комплекс занять підбирається після консультації у лікаря індивідуально для кожного пацієнта. Повний відновлювальний курс проводиться під наглядом фахівця і займає близько 3 місяців, складається з декількох етапів занять. Може проводитися самостійно або як частина відновної терапії. Для призначення курсу обов'язковий огляд і призначення лікаря ортопеда-травматолога, реабілітолога.

Центр реабілітації хребта та суглобів в Харкові

Де знайти медцентр, який проводить лікування за методикою Бубновського в Харкові? Таких місць у місті Харкові кілька. Наш центр Реабілітація знаходиться в районі нових будинків по вул. Олімпійська, 9-а, недалеко від станції метро Палац Спорту.  Записатися на консультацію або програму лікування і відновлення суглобів, хребта можна за телефонами: +38(066)5039212, +38(098)3473911. Будемо раді допомогти вашому одужанню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *