Меню Закрити

Що може трапитись, якщо дитина неправильно сидить?

Ваша дитина заплітає ноги «в косичку» коли сидить, сидить в W-образній позі, сутулиться, сидить «скрючена» в бік? Як тільки дитина розуміє, що батьки її не контролюють, то неодмінно сяде так, як звикла, як зручно, в «неправильну» позу.

Тривале «неправильне сидіння», як правило, призводить до різних видів порушення постави (осанки ), – від плоскостопості до сколіозу.

  1. Дитина може сидіти за партою, яка, можливо, не відповідає її росту, зігнувшись, плечі виносяться вперед, м’язи живота розслабляються, м’язи спини розтягуються, лопатки відходять від спини «як крила» – це сприяє формуванню круглої спини.
  2. Опускає одне плече нижче іншого – може сформуватись бокове викривлення.
  3. Іноді дитина дуже косо кладе зошит і сидить боком «скрючена».
  4. Наявність у дитини улюбленої сторони – носить портфель, книги, інвентар, наприклад, частіше в правій руці, відштовхується частіше правою ногою, робить шпагат частіше на праву ногу (виконання елементів у спортсменів) та ін.

Що робити?

У зв’язку з тим, що постійно контролювати дитину не можливо (дитячий садок, пів дня в школі, спортивні секції, де не завжди можна простежити за всіма), дії батьків повинні бути направлені на попередження та усунення ознак порушення постави.

Ми рекомендуємо 1 раз на тиждень приводити дитину на ПРОФІЛАКТИЧНЕ заняття ЛФК. Простими словами – виправити те, що «неправильно насиділа» Ваша дитина за тиждень.

Після огляду лікар реабілітолог розробляє індивідуальну програму, враховуючи анамнез та всі особливості організму. Ми Вам пропонуємо:

Також наші маленькі клієнти отримують домашнє завдання від реабілітолога. Заняття проводиться в індивідуальному порядку.

Запис за телефонами: 0983473911; 0665039212. Адреса: м. Харків, вул. Олімпійська, буд. 5-А.

Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *