Меню Закрити

Різне

Эндоскопия, цистоскопия, ректоманоскопия, колоноскопия, фиброгастроскопия, инстилляция
Эндоскопические методы исследования

Сучасна медицина має в своєму розпорядженні різними засобами і методами дослідження і лікування захворювань. Так невід'ємною частиною спостереження, діагностики та лікування хворих є медичні маніпуляції. Деякі, найпростіші (вимірювання температури, тиску, пульсу та ін.), Ми здатні виконувати самі, але існують і більш складні маніпуляції із застосуванням апаратури, здійснення яких повинен виробляти досвідчений лікар безпосередньо в медичному закладі: катеризація і декатеризація сечового міхура, інстиляція, масаж передміхурової залози, дихальні проби (Хелік-тест).

Медичний центр Олімпійський надає наступні види послуг:

Консультація та інструментальна діагностика: цистоскопія, ректороманоскопія, колоноскопія

Інстиляція сечового міхура -  введення лікарських препаратів безпосередньо в сечовий міхур за допомогою інстиляторів. Застосовується в якості терапії запальних захворювань сечового міхура і для відновлення його слизової оболонки

Установка уретрального катетера - необхідна для відновлення прохідності сечі по сечоводу при різних захворюваннях сечовидільної системи з утрудненим сечовипусканням.

Масаж передміхурової залози - ефективний засіб у профілактиці та комплексній терапії хвороб передміхурової залози.

Всі послуги проводяться безболісно, акуратно і дають повноцінну діагностичну картину. Записатися на прийом можна за телефонами: +38 (057) 764-42-30, +38 (096) 163-53-44, +38 (066) 219-56-65.

Маніпуляційні процедури в Харкові. Де зробити?

Розшифровка результатів здійснюється кваліфікованими фахівцями, в тому числі кандидатом медичних наук. Також можна скористатися комплексною консультацією і отримати рекомендації, призначення до лікування по виявленої патології. Лікувально-діагностичний центр Олімпійський знаходиться за адресою вул. Олімпійська 5-а, між проспектом Льва Ландау і проспектом Петра Григоренка, в 50 метрах від міської поліклініки № 5.

УслугаЦена
Массаж предстательной железы250 грн
Инстилляция мочевого пузыря200 грн
Дыхательный тест на хеликобактер пилори350 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *