Меню Закрити

Дослідження

УслугаЦена
Цистоскопия1000 грн
Цистоскопия с консультацией1100 грн
Ректороманоскопия400 грн
Ректороманоскопия с консультацией500 грн
Колоноскопия1000 грн
Колоноскопия левой половины толстого кишечника500 грн
ФГДС (Фиброгастродуоденоскопия)400 грн
Видеокольпоскопия350 грн
Дыхательный тест на хеликобактер пилори350 грн
Эндоскопия, цистоскопия, ректоманоскопия, колоноскопия, фиброгастроскопия, инстилляция
Эндоскопические методы исследования

Сучасна медицина має в своєму розпорядженні різними засобами і методами дослідження і лікування захворювань. Так невід'ємною частиною спостереження, діагностики та лікування хворих є медичні маніпуляції. Деякі, найпростіші (вимірювання температури, тиску, пульсу та ін.), Ми здатні виконувати самі, але існують і більш складні маніпуляції із застосуванням апаратури, здійснення яких повинен виробляти досвідчений лікар безпосередньо в медичному закладі - ендоскопія.

Медичний центр Олімпійський надає наступні види послуг:

ЕКГ - один з найпростіших, доступних і інформативних методів діагностики захворювань серця. Він заснований на реєстрації електричних імпульсів, що виникають в серці, і їх графічного запису у вигляді зубців на спеціальну паперову плівку.

Кольпоскопія - діагностичний вид маніпуляцій, застосовуваний в гінекологічній практиці. Здійснюється за допомогою оптичного приладу-кольпоскопа. Служить для виявлення змін на слизовій оболонці піхви і вагінальної частини шийки матки.

Цистоскопія - ендоскопічний метод обстеження і оцінки стану сечового міхура і сечівника. Дозволяє діагностувати і встановити причину захворювань сечовидільної системи за допомогою цистоскопа, введеного через уретру.

Колоноскопія - це сучасний метод інструментального дослідження і діагностики патологічних станів товстої і прямої кишки. Дозволяє за лічені хвилини візуально оцінити стан товстого кишечника на всьому його протязі.

Ректороманоскопія - ендоскопічний метод обстеження та оцінки стану прямої кишки. Дозволяє діагностувати і встановити причину захворювань прямої кишки за допомогою ректороманоскопа.

Фіброгастроскопія (ФГДС) - золотий стандарт  в діагностиці захворювань в області гастроентерології (діагностика в Харкові). Через ендоскоп добре видно слизова досліджуваного органу, наявність запалення, новоутворення та інша патологія: ерозії, поліпи, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, гастродуоденіт, грижа стравохідного отвору діафрагми, езофагіт та ін.

Консультація та інструментальна діагностика: цистоскопія, ректороманоскопія, колоноскопія

Всі послуги проводяться безболісно, акуратно і дають повноцінну діагностичну картину. ЕКГ, кольпоскопія, цистоскопія, ректроманоскопія, колоноскопія, фіброгастроскопія - записатися на прийом можна за телефонами.

Ендоскопія в Харкові. Де зробити?

Розшифровка результатів здійснюється кваліфікованими фахівцями, в тому числі кандидатом медичних наук. Також можна скористатися комплексною консультацією і отримати рекомендації, призначення до лікування по виявленої патології. Лікувально-діагностичний центр Олімпійський знаходиться за адресою: вул.Олімпійська 5-а, між проспектом Льва Ландау і проспектом Петра Григоренка, в 50 метрах від міської поліклініки № 5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *