Меню Закрити

Про нас

Лікувально-діагностичний центр «Олімпійський» пропонує Вам і членам Вашої родини, друзям, колегам високий рівень діагностики і лікування. За роки своєї роботи ми зустрічалися з різними завданнями, але найголовніше - поставити правильний діагноз і повернути пацієнта до здорового повноцінного життя.

Завдяки глибоким знанням, практичним умінням, поваги до своєї професії, фахівці медцентру допомагають пацієнтам зі складними клінічними ситуаціями, захворюваннями неясною або заплутаною етіології, виявляючи справжню причину проблеми і роблячи її рішення по можливості швидко і максимально ефективно.

 

 

Лікарі медичного центру «Олімпійський» на Нових Будинках

Пріоритетними напрямками нашого медичного центру є хірургія, ендоскопія, урологія, ортопедія-травматологія, гінекологія, терапія, кардіологія, ендокринологія, гастроентерологія, реабілітація і звичайно ж косметологія. Детальніше про послуги рекомендуємо дізнатися у відповідних розділах.

Ви можете отримати консультацію фахівця, записавшись попередньо на прийом. Пройти УЗД з допплерографиєю або без, а також скористатися комплексними пропозиціями, що поєднують ультразвукове дослідження з консультацією лікаря по виявленої патології. Ціни на консультацію і УЗД - середні у місті Харків. Тому Ви отримуєте гарантовану якість за доступною ціною.

Окремо хочеться відзначити, що в нашому багатопрофільному центрі можна пройти УЗД серця, УЗД судин голови і шиї, УЗД судин кінцівок, УЗД суглобів, УЗД внутрішніх органів і багато іншого. При цьому Ви будете впевнені в правильній інтерпретації результатів, так як у нас працюють одні з кращих фахівців міста в даних питаннях.

Лікувально-діагностичний центр в Харкові

Ми пишаємося своєю командою і високою кваліфікацією кожного фахівця, в своїй роботі застосовуємо інтегративний підхід, поєднуючи академічну медицину з найбільш ефективними сучасними європейськими рішеннями. Це дозволяє якісно діагностувати і ефективно лікувати пацієнтів.

Чекаємо Вас в районі Нових Будинків, недалеко від ст.м. Палац Спорту за адресою вул. Олімпійська, 5-А. Будемо раді Вам допомогти!