Меню Закрити

Гастроентерологія

Гастроэнтерология, консультация гастроэнтеролога, гастроэнтеролог Харьков, ФГДС Харьков, колоноскопия, гастроскопия, Хэлик тест

Гастроентеролог, що лікує? Гастроентерологія - область медицини, що вивчає будову, функціонування, а також різні захворювання шлунково-кишкового тракту, методи їх лікування і профілактики.

Для будь-якого організму їжа є необхідним елементом для його життєдіяльності. За допомогою травної системи з продуктів харчування відбираються необхідні речовини, які після спеціальної обробки засвоюються організмом, тим самим підтримуючи його нормальне функціонування. Таким чином, навіть незначні порушення в шлунково-кишковому тракті можуть викликати відхилення в інших органах і системах, тим самим відбиваючись на вашій активності, стані волосся, шкіри, нігтів.

Захворювання шлунково-кишкового тракту

На жаль, останнім часом все більша кількість людей страждає різними розладами травної системи. Відхилення в роботі шлунково-кишкового тракту можуть викликати такі захворювання: гастрит, панкреатит, холецистит, виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки, гепатит, цироз печінки, жовчнокам'яна хвороба, дискінезія жовчовивідних шляхів і багато інших.

Причинами виникнення захворювань шлунково-кишкового тракту в першу чергу стають: порушення режиму харчування, неякісні продукти, переїдання або навпаки – відмова від їжі, неповноцінне одноманітне харчування, вживання надмірно гострих, гарячих страв, куріння, зловживання алкоголем, а також різні віруси і бактерії.

Гастроентеролог - лікар, до якого найчастіше звертаються з наступними скаргами:

 • неприємні відчуття, болі в животі;
 • нудота;
 • гіркота в роті;
 • відрижка;
 • печія;
 • порушення апетиту;
 • порушення стулу (діарея, запори);
 • підвищене газоутворення;
 • надлишкова вага;
 • захворювання шкіри (вугровий висип, фурункульоз, дерматити та ін.);
 • інтоксикація, отруєння організму.

Хороший гастроентеролог в Харкові. Де шукати?

Діагностика захворювань шлунково-кишкового тракту вимагає ретельного обстеження і виявлення справжніх причин захворювання. У медичному центрі Олімпійський по вул. Олімпійська, 5-а, ви можете отримати консультацію гастроентеролога, зробити УЗД органів травлення (печінка, підшлункова залоза, шлунок). Крім того, проводяться колоноскопія, ректоманоскопія, фіброгастроскопія (ФГДС) і дихальний тест на хелікобактер пілорі (Хелік тест). Гастроентеролог допоможе правильно підібрати лікування, раціонально складе дієту, що дозволить значно поліпшити ваш стан і забути про біль.

Виды услугЦена
Консультация гастроэнтеролога350
Повторная консультация гастроэнтеролога (в течение 30 дней)250
УЗИ желудка300
Фиброгастродуоденоскопия (ФГДС)400
Дыхательный тест на хеликобактер пилори350
УЗИ кишечника300
Колоноскопия1000

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *