Меню Закрити

Денний і цілодобовий стаціонар

Медичний центр «Олімпійський» надає послуги денного та цілодобового стаціонару.

Денний стаціонар

Досить часто пацієнти після консультації лікаря і діагностичних досліджень потребують лікування, але не потребують цілодобового спостереження. Багато пацієнтів просто не люблять лежати в лікарнях або не хочуть порушувати звичного ритму життя - тоді ідеальним рішенням стає денний стаціонар.

В умовах стаціонару клініки проводяться ін'єкції внутрішньом'язові і внутрішньовенні, інфузійні вливання (крапельниці), сеанси оксигенотерапії, лікування PRP-методиками захворювань суглобів, хребта, м'яких тканин і багато іншого. Це високий рівень сервісу, увага, досвід і «легка рука» середнього медичного персоналу і доступні ціни. Час перебування в денному стаціонарі узгоджується індивідуально.

Цілодобовий стаціонар

Оскільки в медичному центрі відкрито відділення стаціонарної хірургії - з'явився і цілодобовий стаціонар. Пацієнти оговтуються після операції в реанімації, а далі переводяться в постопераційну палату. Відновлення, післяопераційний догляд, необхідні маніпуляції – все це Ви отримуєте в стаціонарі медцентру «Олімпійський». Є доопераційне і післяопераційне перебування пацієнта в клініці.

Наше завдання - зробити процес лікування лікування не тільки ефективним, нерозтягнутим у часі, а й комфортним, з коректним наглядом за станом пацієнта, з правильною і своєчасною реакцією персоналу на прохання або наявний дискомфорт і, зрозуміло, людським ставленням до будь-якого пацієнта вибирайте для свого здоров'я якісний шлях реабілітації. Запис та запитання за телефонами +38 (057) 764-42-30; +38 (096) 163-53-44; +38 (066) 219-56-65. Медичний центр знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Олімпійська, 5-А між проспектами Льва Ландау і Петра Григоренка, в 5 хвилинах ходьби від Палацу Спорту.

Виды услугЦена
Пребывание в дневном стационаре (1 день)200
Пребывание в дневном стационаре (1 сутки)700
Пребывание в стационаре под индивидуальным наблюдением специалиста2000
Подкожная, внутримышечная инъекция50
Внутривенная инъекция70
PRP-терапия900

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *