Меню Закрити

Терапія

Консультация терапевта, лечение ОРВИ, лечение общих заболеваний

Терапевт - це багатопрофільний фахівець, його сфера діяльності дуже широка і стосується діагностики, лікування і профілактики великої кількості захворювань внутрішніх органів і систем організму. Найчастіше терапевт стає найпершим, а іноді і єдиним лікарем, до якого ми звертаємося з різними видами нездужання, зі скаргами на погіршення здоров'я.

Список захворювань, з якими доводиться працювати лікаря терапевта, надмірно великий і різноманітний:

  • вірусні захворювання (грип, ГРВІ та ін.);
  • хвороби органів дихання (ангіна, бронхіт, пневмонія та ін.);
  • хвороби суглобів (артрози, артрити, остеохондроз та ін.);
  • серцево-судинні захворювання (ІХС, гіпертонічна хвороба, аритмії серця та ін.);
  • хвороби сечовидільної системи (пієлонефрит, цистит, сечокам'яна хвороба та ін.);
  • хвороби шлунково-кишкового тракту (гастрит, виразкова хвороба, коліти, панкреатити та ін.);
  • системні захворювання (ревматизм, подагра) і багато іншого.

На прийомі у терапевта лікар проведе опитування пацієнта, вислухає всі ваші скарги, з'ясує особливості способу життя, спадкову схильність до тих чи інших захворювань, наявність алергічних реакцій. Проведе загальний огляд, прослухає легені і тони серця, виміряє артеріальний тиск.

Головними завданнями терапевта є: лікування хвороб, запобігання прогресування захворювань, зниження їх кількості і найважливіше - зміцнення імунітету. Адже хороший імунітет буде надійним захисником нашого здоров'я, своєчасно реагуючи і відгукуючись на найменші збої в нашому організмі і знищуючи клітини чужорідного походження: мікроби, віруси, бактерії.

На жаль, через вплив несприятливої екологічної обстановки, електромагнітних полів, вживання в їжу різних консервантів, барвників, а також наявність хронічних інфекцій, захворювань, численних стресів, реакція імунної системи знижується, і слабшають її захисні функції. В такому випадку можуть з'явитися часті загострення хронічних захворювань, рецидивні інфекції, стандартна терапія може стати неефективною.

Також наслідком порушення роботи імунної системи стає і виникнення алергічних реакцій, які ще більше ускладнюють лікування наявних захворювань, обтяжуючи стан людини додатковими неприємними симптомами (висип, свербіж, нудота, блювота, діарея, набряки слизових рота, носа, горла). Прояв алергії в тій чи іншій мірі залежить від тривалості захворювання, правильності або відсутності лікування, стану імунітету.

Консультація терапевта (Харків)

Звертаючись до терапевта, не забудьте розповісти про всі турбують вас симптомах, алергічних реакціях, це допоможе фахівцеві при призначенні лікування підібрати індивідуальний комплекс заходів для кожного пацієнта окремо, дія яких спрямована не тільки на лікування хвороби, але і на зміцнення загального стану.

Пам'ятайте, що попереджати хвороби набагато легше, ніж лікувати їх!

Виды услугЦена
Консультация терапевта350
Повторная консультация терапевта (в течение 30 дней)250

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *