Меню Закрити

Профілактор Євмінова

Профилактор ЕвминоваПрофілактор Євмінова - тренажер для виконання комплексу вправ за авторською методикою Євмінова. Ці вправи спрямовані на відновлення і активацію харчування всіх структур і м'язів хребта. Досягається такий ефект за рахунок розвантаження хребта, ще його називають витягуванням.

Для лікування і профілактики захворювань суглобів і хребта використовуються численні методики, в тому числі і спеціальні тренажери. Однак дошка Євмінова виграє у складних, які можна зустріти в тренажерних залах, простотою пристрою, легкістю трансформації і приголомшливими результатами реабілітації.

Як виглядає профілактор Євмінова?

Профилактор ЕвминоваСама конструкція невигадлива. Профілактор являє собою спеціальну дошку з натурального дерева – сосни, встановлюється під кутом до стіни або шведської стінки, і закріплюється за допомогою установочного троса. Тренажер оснащений рухомою кареткою, яка встановлюється і фіксується на дошці в залежності від росту пацієнта.

Функціональна особливість полягає в тому, що дошка не тільки міцна, але і досить слизька. Ці два параметри дозволяють добре амортизувати хребет і з легкістю виконувати вправи під час заняття - немає перевантажень.  Наявність верхніх і нижніх, великих і малих ручок забезпечують різне положення тіла пацієнта: на спині, на животі, вниз або вгору головою.

Принцип дії профілактора Євмінова

Профилактор ЕвминоваЗаняття на дошці поєднують в собі лікувальні заходи, які дають лікувальна фізкультура і витяжка. Для витяжки тренажер встановлюється під невеликим кутом нахилу, а потім у міру збільшення навантаження кут збільшується. Додатковий вплив надають малоамплітудні вправи на розтягування і розгойдування на дошці.

Профілактор Євмінова може бути розташований під кутом від 5 градусів до 80 градусів. Це необхідно для коригування навантаження під час реабілітації. Так, в максимально горизонтальному положенні пацієнта-навантаження мінімальна, зі збільшенням кута нахилу-відповідно збільшується, а значить збільшується і фактор витягування. Існує комплекс вправ з навантаженням під негативним кутом - 25 градусів.

Тренування на профілакторі Євмінова під керівництвом досвідченого тренера дозволяє:

 • усунути м'язову асиметрію, якою страждають багато сучасних людей через малорухливий спосіб життя;
 • виправити суглобову репозицію, характерну для сколіозу;
 • збільшити відстань між хребцями, в результаті чого знижуються болі і усуваються «защемлення».

Тренажер ефективний для лікування патологій:

 • міжхребцева дископатія (грижа, протрузії);
 • м'язові дисфункції (атрофія або навпаки перенапруження м'язів);
 • суглобова дисплазія (сколіотичні прояви).

Кожна програма реабілітації на дошці Євмінова Індивідуальна

Профилактор ЕвминоваДвом пацієнтам з однаковими діагнозами призначається різний комплекс вправ.

 • Це залежить від причин, що спричинили дану проблему, супутніх патологій;
 • Важливе значення має вік;
 • Фізична підготовка і функціональний стан пацієнта;
 • Вага пацієнта також обумовлює навантаження і активність відновлення.

Важливо який комплекс вправ пацієнт виконує на профілакторі, яка кількість разів, з якою амплітудою і в якому темпі. Крім того м'язові зусилля можуть бути статичними або динамічними. Величина витягування або тракції регулюється тим самим кутом нахилу дошки і залежить від внутрішньодискового тиску. Періодичність навантажень також індивідуальна. 20-30 хвилин занять на профілакторі дозволяють отримати прекрасні результати.

Головне призначення профілактора Євмінова

Профилактор ЕвминоваКомплекс вправ спрямований на профілактику змін дегенеративно-дистрофічного типу в хребті: остеохондроз, сколіоз, грижі міжхребцевого диска, грижі Шморля (протрузії) та ін.

Крім вирішення наявних проблем, заняття на дошці сприяють профілактиці захворювань хребта і суглобів, тобто призначені для абсолютно здорових людей. Профілактичні заняття для дітей школярів і підлітків сприяють зміцненню м'язів хребетного стовпа. А сильні м'язи утримують хребет в правильному положенні. Реабілітація спортсменів і людей, що піддаються підвищеному фізичному навантаженні - ефективний спосіб зняти напругу і провести дбайливе витягування хребта.

У комплекті до дошки йдуть петлі Гліссона призначені для витягування шийного відділу хребта. Так опрацьовуються всі відділи хребетного стовпа. А з шийного відділу досить часто починаються проблеми з опорно-руховим апаратом. Профілактор Євмінова дозволяє їх своєчасно купірувати.

Протипоказання до використання дошки Євмінова

Профілактор не можна використовувати, якщо є:

 • захворювання серцево-судинної системи;
 • онкологічні утвіри в області хребта;
 • пошкодження спинного мозку;
 • остеомієліт;
 • кістковий туберкульоз;
 • аневризма серця і аорти;
 • остеопороз.

У відновлювальному центрі Реабілітація консультацію та призначення проводить кваліфікований ортопед-травматолог, реабілітолог. Правильна діагностика дозволяє визначити тактику відновлення. У комфортних умовах ви можете пройти курс відновлення або профілактики захворювань хребта, позбутися від болю і дискомфорту, зміцнити м'язовий корсет за допомогою профілактора Євмінова.

Записатися на консультацію або ж на курс реабілітації хребта можна за телефонами: +38(066)5039212, +38(098)3473911. Територіально медцентр розташований за адресою: вул.Олімпійська, 9-а, в 50 метрах від міської поліклініки №5. Будемо раді допомогти вашому одужанню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *