Меню Закрити

Філери

Коли ми починаємо замислюватися про свою зовнішність? Після 20, 30 або 40 років? Так хочеться залишатися завжди молодою і красивою, не думати про вік, кожен раз дивлячись в дзеркало, просто насолоджуватися життям і без всяких на те причин посміхатися своєму відображенню. Але погляд на свої більш ранні фото часто змушують задуматися, а чи можна повернути час назад: розгладити мімічні зморшки біля очей, на переніссі, згладити носогубні складки?

Існує безліч варіантів вирішення косметологічних проблем і час Х, коли варто скористатися серйозними косметологічними методиками, у всіх своє. Якщо особа виглядає втомленим, немає тургору шкіри, з'явилися виразні зморшки і зморшки, то ця стаття безумовно може бути вам корисною. Сьогодні ми поговоримо про філерів, незамінних помічників сучасних красунь. Що це і навіщо? Який ефект дає і коли застосуємо?

Філери, що це?

Філери-ін'єкційний препарат, для внутрішньошкірного введення. Використовується в косметології для корекції вікових змін і усунення косметичних дефектів. Назва філери походить від англійського слова fill – «наповнювати», що коротко може пояснити суть чарівної процедури. Таким чином, потрапляючи під шкіру і заповнюючи необхідні ділянки, препарат дозволяє виробляти контурне моделювання. За фактом-це безхірургічна пластики і дозволяє сформувати привабливий контур обличчя і тіла, зводячи до мінімуму лікарське втручання і неприємні відчуття.

Пластика філерами

Спектр можливостей наповнювачів досить широкий, що дає їм можливість конкурувати з іншими видами пластики. Філери допомагають виправити наступні естетичні проблеми:

 • позбутися від дрібних і глибоких зморшок;
 • прибрати носогубні, губоподбородочние і інші складки;
 • збільшити обсяг і скорегувати форму губ;
 • усунути посттравматичні і постакне рубці;
 • скорегувати форми і обсяг вилиць, підборіддя, носа, мочки вуха та ін.

За допомогою наповнювачів можна змоделювати форму обличчя, усунути його асиметрію, підтягнути овал, надати гармонійний зовнішній вигляд. Також можна поліпшити зовнішній стан шкіри рук і декольте.

Види філерів

Для вирішення поставлених завдань косметологи застосовують різні види наповнювачів, які можуть відрізнятися по:

1. В'язкості - бувають філери низької, середньої і високої в'язкості;

2. Біодоступності і здатності розсмоктуватися в організмі:

 • біодеградіруємі - біосумісні, беруть участь в обмінних процесах організму, тому з часом поступово розсмоктуються. Виготовляються на основі гіалуронової кислоти, колагену, гідроксиліту кальцію, синтетичної полімолочной кислоти і поліметилметакрилових мікросферполікапролактону.
 • біонедеградіруємі - виготовляються з синтетичних полімерних гелів, які не виводяться з організму.
 • аутологічні - до них відносять філери, виготовлені з власних тканин організму (жирова тканина).

Філерри стійкі до впливу фізичних факторів, що дає можливість пацієнткам не відмовлятися від інших видів косметологічних послуг. Також на відміну від ботулінотоксинів, наповнювачі не викликають параліч м'язів.

Гіалуронові філери

Сьогодні найбільшу популярність в косметологічній практиці мають філери на основі гіалуронової кислоти. Чому саме вони?

Гіалуронова кислота є важливою складовою людського організму, завдяки їй наші суглоби рухаються м'яко і плавно, шкіра має пружність і еластичність. З віком кількість даної складової в організмі скорочується і можна спостерігати так звані вікові зміни: зморшки, в'ялість, сухість шкіри. Ось тут нам на допомогу і приходять філери!

Дія

Наповнювачі на основі «гіалуронки» здатні не тільки заповнити підшкірні порожнечі, тим самим розгладжуючи зморшки і складки, але і завдяки своїм властивостям приносить додаткову користь. Потрапляючи в організм, гіалуронова кислота вступає в обмін речовин, запускаючи при цьому процеси регенерації, провокуючи утворення колагену і еластану. Також дані препарати здатні затримувати поруч з місцем введення деяку кількість вологи. Як результат – відсутність зморшок, пружна, гладка, зволожена шкіра.

Проведення процедури

Філери з гіалуроновою кислотою вводяться в глибокі шари шкіри за допомогою дуже тонкої голки. Для усунення неприємних відчуттів до складу деяких препаратів вже входять анестетики, в інших випадках можуть використовуватися місцеві знеболюючі засоби.

Після проведення ін'єкцій лікар-косметолог проводить масаж в коригується зоні, щоб гіалуронова кислота добре розподілилася під шкірою. Тривалість сеансу може зайняти від 20 хв.до 1 години.

Результат

Оцінити отриманий результат ви зможете буквально відразу після процедури. Але ще протягом декількох днів можуть спостерігатися деякі наслідки травмування шкіри (невелика припухлість, синці) – це нормально. Ваш косметолог обов'язково порекомендує, що можна зробити для якнайшвидшого загоєння і попередження ускладнень. Після повного загоєння ви зможете побачити остаточний результат, який буде зберігатися протягом тривалого часу. Як правило, це від 6 місяців до року і навіть більше.

Протипоказання

Не варто забувати, що введення філерів - це не природний процес для організму і передбачає хоч і мікро, але травматизацію, тому має ряд протипоказань:

 • вагітність, годування груддю;
 • наявність висипу, запальних процесів, в області, де планується корекція;
 • наявність нерассасивающихся наповнювачів в даній області;
 • онкологічні захворювання;
 • гемофілія.

Контурна пластика за допомогою філерів на основі гіалуронової кислоти – це сучасний, швидкий і безпечний спосіб повернення краси і молодості. Стати більш привабливими або повернути шкірі квітучий вигляд за доступними цінами допоможуть сертифіковані косметологи в медичному центрі «Олімпійський».

Не варто зволікати, стати красивою можна вже сьогодні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *