Меню Закрити

Лікування нетримання сечі у жінок

Нетримання сечі (інконтиненція) - мимовільне витікання сечі, яке неможливо контролювати вольовим зусиллям. Як показує статистика з вітчизняних і зарубіжних джерел – в молодому віці до 40 років з такою проблемою стикається приблизно 10-15% представниць прекрасної статі, а після 40-60 років і зовсім – практично половина. Але, на жаль, про нетриманні сечі жінки говорять рідко, соромляться звернутися до фахівця і залишаються зі своєю проблемою наодинці.

Лікуватися, а не соромитися!

Постійний страх втратити сечу призводить до психологічних, сексуальних розладів і викликає депресивні стани. Деякі жінки навіть бояться вийти з дому і практично повністю ізолюють себе від суспільства. Таке ставлення до себе і до свого здоров'я абсолютно ненормально. Себе потрібно любити і не пускати проблеми на самоплив!

До кого звертатися при нетриманні сечі? Як лікується це захворювання? Про це і поговоримо в нашій статті.

Для початку, давайте розберемося чому відбувається мимовільне сечовипускання?

Накопичується сечу в сечовому міхурі утримує лонно-уретральна зв'язка, фасції тазового дна і сфінктер – замикаючі м'язи. Правильне анатомічне взаєморозташування органів таза і нормальна робота м'язів забезпечують оптимальний розподіл внутрішньочеревного тиску.

У половині випадків у жінок виникає стресове нетримання сечі - відбувається при підвищенні внутрішньочеревного тиску, наприклад при кашлі або фізичних навантаженнях, при цьому пацієнтка не відчуває позивів до сечовипускання. Це відбувається через те, що в силу певних причин може знижуватися рівень колагену, виникати дефекти зв'язкового апарату і сфінктера. Такі зміни призводять до неправильного розподілу внутрішньочеревного тиску на сечовий міхур, ослаблення м'язів і зменшення порога чутливості нервових рецепторів в даній зоні. Як результат - при певних умовах відбувається мимовільне сечовипускання.

Які причини стресового нетримання сечі?

 • Швидкі і травматичні пологи;
 • Вагітність (частіше повторна);
 • Менопауза, клімакс, інші зміни гормонального фону;
 • Постійні переохолодження;
 • Інфекції сечовивідних шляхів (наприклад, хронічний цистит);
 • Операції на органах малого таза;
 • Заняття важкими видами спорту, надмірні фізичні навантаження;
 • Опущення стінок піхви, матки;
 • Ожиріння;
 • Постійні запори та інші захворювання кишечника;
 • Спадкова схильність;
 • Регулярний прийом деяких препаратів (сечогінні засоби, антидепресанти, деякі препарати з естрогенами) та ін.

Симптоми стресового нетримання сечі

Мимовільне сечовипускання в даному випадку може спостерігатися як при сильній напрузі (наприклад, при піднятті важких предметів), так і при незначному (кашель, сміх та ін.). Пропонуємо розглянути таблицю, за допомогою якої можна відрізнити стресове нетримання від інших видів захворювання.

Чи можна вилікувати нетримання сечі?

Так. Сучасна медицина вже давно знайшла рішення даної проблеми. Залежно від ступеня тяжкості захворювання, лікування може бути консервативним (прийом гормональних препаратів, тренування м'язів промежини), хірургічним і малоінвазивним (ін'єкційне введення полімеру гіалуронової кислоти). Останнє на сьогоднішній день вважається найпопулярнішим і ефективним.

Лікування нетримання сечі у жінок в Харкові. Ми вирішимо вашу проблему всього за одне відвідування!  

Милі жінки, якщо ви помітили у себе симптоми подібної проблеми – не соромтеся звернутися до фахівця. Ми запрошуємо Вас пройти обстеження і комфортне лікування нетримання сечі в нашому лікувально-діагностичному центрі.

У нас працюють одні з кращих фахівців в області урології та гінекології, а клініка обладнана сучасною діагностичною апаратурою (УЗД, цистоскоп).

При лікуванні нетримання сечі ми застосовуємо сучасну методику – введення в потрібну зону (підслизовий шар уретри, область сфінктера) об'ємоутворюючих препаратів, які містять гіалуронову кислоту. Наші фахівці пройшли спеціальне навчання даної технології і успішно застосовують її в своїй практиці.

У чому переваги лікування нетримання сечі за допомогою гіалуронової кислоти?

По-перше, введення таких філерів дозволяє збільшити обсяг тканин, компенсувати дефіцит м'яких тканин, за рахунок чого звужується просвіт сечівника. Таким чином, купірується підтікання сечі, що відбувається при збільшенні внутрішньочеревного тиску.

По-друге, дана процедура абсолютно безпечна, малоінвазивна і здійснюється під місцевою анестезією. Займає всього 15 хвилин і проводиться за 1 прийом у лікаря, після чого ви відразу можете повертатися до звичайного способу життя.

По-третє, гіалуронова кислота-це природний компонент нашого організму. Він не викликає ні алергії, ні відторгнення, а також забезпечує регенерацію тканин уретри зсередини.

Ефективність лікування нетримання сечі гіалуроновою кислотою

Багато хто задається питанням-чи буде від такого лікування ефект? Хочемо вас запевнити, що в 90% випадків введення гіалуронової кислоти дозволяє позбутися від проблеми. Дана методика абсолютно нетравматична. Від такого лікування відсутні ускладнення і немає необхідності в періоді реабілітації.

Якщо у Вас залишилися питання з приводу лікування нетримання сечі-задайте їх нашому фахівцеві на консультації, записатися на яку Ви можете за телефонами: 764-42-30, (096) 163-53-44, (066) 219-56-65.

Ми знаходимося за адресою: Харків, вул.Олімпійська, 5а (станція метро Палац Спорту).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *