Меню Закрити

Косметологія

Косметологія - одна з найскладніших, цікавих і затребуваних напрямків в медицині. Так, ми не можемо повернути час назад, але ми в змозі за допомогою нових технологій, дієвих методик, апаратних методів і якісних препаратів продовжити, а іноді і повноцінно повернути молодість своїй шкірі, а значить і блиск в очах. І в цьому нам допомагає хороший косметолог.
Аллергия на косметику, Олимпийский
Косметологія

Добре виглядати - покликання кожної жінки. Обличчя, шия, область декольте є візитною карткою з нас. І в залежності від особливостей шкіри, гормонального балансу і роботи ендокринної системи, особливостей кровообігу, ступеня емоційної напруги з часом погіршуються обмінні процеси в шкірі, знижується тургор (пружність), з'являються мімічні зморшки, а з часом і більш глибокі складки (ямочки, борозенки).

В яких випадках слід звернутися за консультацією до косметолога Харків

Косметологи пропонують досить широкий перелік послуг, і скористатися ними, зрозуміло, варто за показаннями. Догляди за шкірою обличчя і тіла можна починати вже з 16 років. Зазвичай використовуються комплекси для глибокого очищення шкірних покривів (механічна чистка, дезінкрустація. дарсонвалізація), нормалізації потожирових виділень, процедури зволоження і накладення лікувальних масок, що сприяють протизапальному, антибактеріальному, тонізуючому ефекту.

Косметологія має в своєму арсеналі досить методик і препаратів для лікування акне і гіперпігментації та інших проблем. Природно процедури повинні бути регулярними і супроводжуватися доглядом в домашніх умовах.

Крім того, доглянуте тіло вимагає регулярної і своєчасної депіляції. Депіляція може бути воскової або ж цукрової, з більш звичною назвою - шугарінг (Харків). Видалення небажаного волосся на руках, ногах, в області бікіні, пахвових западин, а також підборіддя і верхньої губи стало звичною і поширеною процедурою. Гладкість шкіри до 4-х тижнів даруватиме вам відчуття досконалості.

Тепер поговоримо про омолоджуючих процедурах або коли не все втрачено

Доглядові процедури - це неагресивні процедури, цілющі компоненти яких підтримують шкіру обличчя і шиї. Найчастіше-це комбінований вплив апаратних способів і застосовуваних препаратів (масок), відповідних проблемі. Застосовуються для обличчя, шиї, спини, зони декольте і всього тіла (частіше обгортання). Вони спрямовані на отримання таких ефектів:

  • освіжають втомлену шкіру;
  • розгладжують і підтягують дрібні зморшки;
  • профилактируют всі види старіння за рахунок розширення пір для більш глибокого харчування;
  • сприяють моделюванню овалу обличчя;
  • сприяють боротьбі з естетичними недоліками шкіри: природне старіння, акне, зневоднення, гіперпігментація;
  • усунення "бульдожих щічок" "другого підборіддя";
  • фізіологічна стимуляція ліфтингу і як наслідок підвищення тонусу шкіри;
  • процедура Експрес краси спрямована на вирівнювання рельєфу шкіри, освітлення, ліфтинг.

У нашому прайсі ви знайдете безліч уходових комплексів, спрямованих на отримання прогнозованого і стійкого результату. А використання сертифікованих препаратів і сироваток дозволять вам отримати видимий ефект.

Мезотерапія і біоревіталізація: ін'єкційні методики на сторожі краси

Шкіра має велику ступінь в'янення і потребує більш серйозного і глибокому зволоженні? На допомогу приходять процедури мезотерапії та біоревіталізації. Рекомендовані після 25 років. У чому суть даних методик? Фактично-це абсолютно різні способи впливу на шкіру, але принцип – схожий. Спочатку, це доставка в неглибокі шари шкіри (від 0,5 до 6 мм) спеціальних препаратів або вітамінних коктейлів ін'єкційним способом.

Результат застосування активних сироваток полягає у відновленні і відбілюванні шкіри, розгладженні зморшок (в області очей), усуненні пігментації, усуненні рубців, лікуванні целюліту, зміцнення шкіри обличчя в цілому. На сьогоднішній день мезороллерная терапія знаходить широку популярність, а ціни на послуги косметолога в нашому центрі демократичні і обгрунтовані.

Далі - більше. Які ще послуги косметолог може запропонувати? Поговоримо про контурної пластиці (філерів)

До контурної пластики вдаються, коли необхідна серйозна корекція зморшок: складочок в куточках рота і носогубних складок. Також вони з успіхом застосовуються для моделювання форми і збільшення обсягу губ.

Дія філера при розгладженні зморшок

Принцип дії заснований на заповненні шкірних нерівностей філерами (наповнювачами). Вони вводяться в основі кожної зморшки шприцом з тонкою голкою. Деякі мають в своєму складі анестетик для зменшення дискомфортних відчуттів. Так, під шкірою утворюється депо такого наповнювача – складка виштовхується і розгладжується.

Важливо відзначити, що філери існують 5-ти різних типів: на основі гіалуронової або полімолочной кислоти, колагену, гідроксиапатиту кальцію і поліметил-метакрилатових мікросфер. Так ось після введення філерів на основі гіалуронової кислоти спостерігається ефект поглинання молекул води наповнювачем і повноцінний результат проявиться протягом 1-х діб.

Ефект від застосування:

  • Розгладження складок в куточках рота, глибоких носогубних складок, а також глибоких міжбровних зморшок. Насолоджуватися гладкістю особи ви зможете від 6 місяців до 1 року, після процедуру рекомендується повторити.
  • Корекція асиметрії губ, збільшення верхньої або нижньої губи.

Ін'єкційна методика Botox (Ботокс)

Всім, хто піклується про свою зовнішність, відомий цей термін. Botox - лікарський препарат, виробництва США компанії Allergan (Аллерган). Спочатку він застосовувався в неврології для усунення м'язових спазмів, далі його застосування трансформувалося до використання в косметологічній індустрії для усунення мімічних зморшок.

Коли доцільно проводити такий вид усунення зморшок на обличчі?

Чому ж так? Даний вид омолодження підходить виключно для корекції мімічних складок, викликаних скороченням мімічної гладкої мускулатури. Згодом м'язи перестають повністю розслаблятися і розправлятися, а це сприяє виникненню зморшок в куточках очей, між брів, на лобі.

Принцип дії

Внутрішньом'язове введення Ботокса (безпосередньо в мімічні м'язи) сприяє тимчасовому блокуванню і сприйнятливості нервових імпульсів, при цьому ні нервові, ні м'язові волокна не пошкоджуються. За фактом це своєрідна процедура блокади: мімічна м'яз розслабляється, скорочення відсутня, немає заломів шкіри – зморшка розгладжується. Важливо відзначити, що завдання Botox зберегти природну міміку, усунувши виключно підвищений тонус.

Результативність процедури ботокс

Сама процедура більше дискомфортна, ніж болюча, її порівнюють з укусом комара. Так, переважно застосування спеціального знеболюючого крему для нейтралізації неприємних відчуттів. Розслаблення м'язів після введення препарату відбувається за 5-7 днів. Пік дії припадає на 14 день.

Важливо!!! У Вашу амбулаторну карту в обов'язковому порядку заносяться дані про термін придатності препарату і номер партії.

Дія Ботокса оборотна - через 4-6 місяців блоковані нервово-м'язові зв'язки відновлюються, і зморшки поступово повертаються. Однак деякі пацієнти за час дії препарату відвикають від шкідливої звички мружити очі або ж насуплювати лоб, так ненависні складки можуть залишитися в минулому. Але заради справедливості варто сказати, що такий ефект спостерігається після 3-5 сеансу.

У нашому медцентрі (недалеко від ст.м. Палац Спорту) прийом веде квафіцірованний косметолог. А застосування сертифікованих матеріалів, апаратних способів і перевірених часом методик відновлення і підтримки молодості шкіри дають надійний і прогнозований результат. Безліч наших пацієнтів вже отримали чудові результати і змогли поліпшити якість свого життя. Запишіться на консультацію і довірте своє здоров'я і красу нашим фахівцям!

Вид услугиЦена
Аппаратная косметология: 
Дарсонвализация (1 зона)50
Ионофорез270
Вакуумно-роликовый антицеллюлитный массаж: 
- бедра, ягодицы, живот, поясница (60 минут)150
- бедра90
- ягодицы60
- живот, поясница60
- руки60
Уходовые процедуры: 
Альгинантная маска (30 минут)100
Гипсовая маска (35 минут)100
Альгинантная маска + активная сыворотка по проблеме120
Карбокситерапия medicare (30 минут)450
Комплекс 1 (глубокое очищение, проведение лечебных сывороток аппаратным способом, маска, завершающий крем)400
Комплекс 2 (массаж лица и зоны декольте с внедрением активной сыворотки по проблеме, альгинантная маска)200
PRX-T33 (Италия)1100
Мезороллер-терапия (50 минут)300
Депиляция воском:
Ноги до колена70
Ноги полностью120
Руки до локтя60
Руки полностью80
Депиляция сахарной пастой «Шугаринг»:
Ноги до колена80
Ноги полностью150
Руки до локтя70
Руки полностью100
Бикини классическое80
Бикини глубокое120
Ягодицы50
Подмышечные впадины40
Подбородок30
Верхняя губа20
Инъекционная косметология: 
Ботокс (Аллерган)от 1500
Мезотерапия волосистой части головы (препарат RRS XL HAIR (Испания))600
RRS Cellutrix – терапия целлюлита750
Биоревитализацияот 850
Контурная пластикаот 2600

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *