Меню Закрити

Тітова Ганна Юріївна

Кардіолог I категорії. Доцент. Кандидат медичних наук.

Освіта, рік закінчення: Харківський Національний Медичний Університет, 2001 р.

Курси підвищення кваліфікації: терапія - 2002, 2007, 2012 2017 роки; кардіологія - 2009, 2012, 2017 на базі ХМАПО. Семінари і стажування в Австрії, Університетська клініка Відня.

Послуги, що надаються: консультація, діагностика та лікування захворювань кардіологічного і терапевтичного профілю.

Спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких захворювань: ішемічна хвороба серця (ІХС), артеріальна гіпертензія, серцева недостатність, аритмії, стенокардія, інфаркт міокарда, кардіоміопатія.

Рік початку практики: 2002 р.

Дитячий прийом: немає.

Можливість виїзду додому: немає.

Участь в асоціаціях, наукові роботи, патенти, нагороди: член асоціації кардіологів України, член Європейської асоціації кардіологів, член Європейської асоціації з серцевої недостатності, член Європейської асоціації з інтервенційної кардіології.

132 наукові роботи, чверть яких в зарубіжних виданнях, 3 патенти.

«Кращий молодий науковець Харківщини 2008» у номінації медицина і ветеринарія.

Лауреат міжнародного конкурсу наукових робіт ім. Балинта (Швейцарія).

Навчання, курси підвищення кваліфікації, спікер зарубіжних конференцій, учасник міжнародних програм в галузі охорони здоров'я:

З 1985 по 1995 рр. - середня спеціалізована школа №3 з поглибленим вивченням англійської мови, закінчила із золотою медаллю.

1994 стало фіналісткою програми студентського обміну Freedom Support Act, протягом року навчалася і закінчила школу «Big Foot High School», штат Вісконсін в 1995. Отримала подяку сенатора Бредлі «Outstanding exchange student».

1995 - 2001 рр. - Харківський державний медичний університет за спеціальністю «лікувальна справа», закінчила з відзнакою. Всі роки навчання у ВНЗ активно займалася науковою і громадською діяльністю, була заступником голови студентського наукового товариства, організатором і головою «Спілки молоді ХДМУ».

З 1998 по 2001 рр. - Президентський стипендіат.

Проходила інтернатуру на базі 27 ГКБ і одночасно навчалася в магістратурі при кафедрі госпітальної терапії та клінічної фармакології.

2001-2002 рр. - з відзнакою захистила магістерську дисертацію, отримала звання «Магістр медицини за фахом терапія, зарахована до аспірантури.

2007 - захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю «Кардіологія».

Має вищу категорію за спеціальністю терапія та першу категорію за спеціальністю кардіологія.

2006, 2007 рр. - брала участь з доповідями в Columbia Seminar «Internal medicine», Weil Cornell Seminar «Cardiology», Duke - Медичні школи-семінари в Зальцбурзі, Австрія.

2010 року - доповідь на Європейському конгресі кардіологів, Стокгольм, Швеція.

2010 року - брала участь в програмі французько-українського обміну фахівців в області охорони здоров'я та фармації.

2009 2011, 2012, 2013 роки. - доповіді на щорічній Європейському конгресі «Heart Failure», Франція, Швеція, Сербія, Португалія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *