Меню Закрити

Дитяче УЗД

Батьки завжди турбуються про стан здоров'я своєї дитини і хочуть знати все про зміни, які відбуваються в його маленькому, постійно мінливому, зростаючому організмі. З цією метою, на сьогоднішній день, в педіатрії найбільш пріоритетним способом діагностики є ультразвукове дослідження (УЗД в Харкові). Це безпечний, безболісний, неінвазивний спосіб діагностики дозволяє багаторазово проводити обстеження і швидко отримувати достовірну інформацію про стан практично всіх органів і систем.

Малюкам до року ультразвукову діагностику призначають в якості профілактичного огляду, за показаннями фахівця, в разі родових травм. Дітям старшого віку, проходження УЗД може бути рекомендовано при наявності підозрілих симптомів для підтвердження або спростування можливої хвороби.

Діагностика дитячих захворювань має деякі особливості, пов'язані з організмом, що розвивається. Існує ряд хвороб, які протікають однаково як у дорослих, так і у дітей. Але є стани, які притаманні тільки дитячому організму. Де якісно зробити дитяче УЗД в Харкові?

У медичному центрі Олімпійський прийом веде лікар УЗД, який має великий досвід роботи з новонародженими, дітьми дошкільного, шкільного та підліткового віку, який зможе безпомилково проаналізувати стан здоров'я вашої дитини. Всі процедури проходять в присутності батьків, в доброзичливій і приємній атмосфері.

Деякі види УЗД передбачають попередню підготовку до процедури. З відповідальністю поставтеся до інструкцій фахівця. Це допоможе лікарю провести найбільш якісну діагностику і отримати більш достовірний результат.

У нашому центрі Ви зможете пройти всі види дитячого УЗД:

УЗД головного мозку або нейросонографія - проводиться дітям до року через велике джерельце. Дозволяє відразу після народження візуально оцінити структури головного мозку, прохідність великих судин, виключити приховані пошкодження.

За допомогою ехокардіографії (УЗД серця з допплерівським аналізом) можна визначити будь-які особливості в будові серця, серйозні пороки, причини виникнення шумів.

УЗД тазостегнових суглобів новонародженим рекомендується проводити в якості профілактичного дослідження, щоб якомога раніше виявити такі часто зустрічаються патології як: дисплазію тазостегнових суглобів, вроджені вивихи, підвивихи стегна. Пацієнтам старше одного року ультразвукове дослідження суглобів показано при травмах, болях, набряках, почервонінні в області суглобів.

За допомогою ультразвукової діагностики дітям також можна оцінити стан інших органів і систем: жовчного міхура, печінки, підшлункової залози, селезінки; сечовивідних шляхів (нирки, сечовий міхур), щитовидної залози, лімфовузлів, передміхурової залози у хлопчиків, матки і придатків у дівчаток (проводиться трансабдомінально) та ін.

Такі дослідження в дитячому віці дозволяють виявити можливу патологію на самих ранніх стадіях і вжити необхідних заходів для ефективного лікування і забезпечення здорового і щасливого життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *