Меню Закрити

УЗД передміхурової залози

Ультразвукове дослідження (УЗД) передміхурової залози – один з методів діагностики захворювань чоловічої статевої сфери.

В даний час УЗД простати (діагностика в Харкові) стає все більш затребуваним. Це пов'язано з тим, що з кожним днем зростає кількість представників сильної статі, які стикаються з різними проявами запалень передміхурової залози.

Причинами захворювань простати стають: нерегулярне статеве життя, сидячий спосіб життя, неправильне харчування, переохолодження, інфекції передаються статевим шляхом і ін.порушення, що виникають в передміхуровій залозі, нерідко заважають вести звичний спосіб життя і призводять до серйозних захворювань: простатит, імпотенція, безпліддя, аденома, рак.

З метою виявлення чоловічих хвороб в медичній практиці стала незамінною таке дослідження, як УЗД простати (діагностика в Харкові), доступне кожному пацієнту і дає достатньо інформації для виявлення захворювань на ранніх стадіях з подальшим успішним лікуванням.

Показання до проведення УЗД передміхурової залози

Для проведення УЗД простати (діагностика в Харкові) не обов'язково страждати яким-небудь важким захворюванням. Щоб вчасно виявити патологічні зміни на самих ранніх етапах розвитку, дану процедуру рекомендовано проводити при профілактичних обстеженнях всім чоловікам після 40 років.

Однак існує ряд симптомів, які повинні змусити насторожитися і негайно звернутися за консультацією до фахівця. Лікар проведе комплексне обстеження з призначенням необхідних аналізів і УЗД передміхурової залози (Харків).

Симптоми, службовці показаннями до призначення УЗД простати

 • неприємне відчуття при сечовипусканні;
 • печіння в промежині і уретрі;
 • біль в тазу або нижньої частини спини;
 • часті позиви до сечовипускання;
 • виділення;
 • наявність в сечі крові;
 • нічні ерекції;
 • проблеми із зачаттям;
 • прискорене сім'явиверження;
 • зниження потенції;
 • відхилення в аналізах спермограми, сечі, крові;
 • та ін.

УЗД передміхурової залози дозволяє оцінити структуру залози, чіткість контурів, виявити наявність об'ємних утворень в простаті, а також оцінити стан насіннєвих бульбашок, їх симетричність і товщину. Своєчасна ультразвукова діагностика передміхурової залози допоможе попередити захворювання на ранній стадії, і з величезною ймовірністю дасть можливість домогтися позитивних результатів лікування.

Методика дослідження

У лікувально-діагностичному центрі Олімпійський  дослідження простати можна провести трансабдомінально (через черевну стінку) або трансректально.

Не варто нехтувати своїм здоров'ям, і виникнення навіть одного з перерахованих вище симптомів є серйозним приводом звернутися до лікаря і пройти ультразвукову діагностику передміхурової залози.

Фахівці лікувально-діагностичного центру Олімпійський, які мають досвід роботи в діагностуванні більше 15 років, допоможуть вам швидко розібратися у вашій проблемі, при необхідності індивідуально підберуть найефективніше лікування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *