Меню Закрити

Дослідження

Эндоскопия, цистоскопия, ректоманоскопия, колоноскопия, фиброгастроскопия, инстилляция
Эндоскопические методы исследования

Сучасна медицина має в своєму розпорядженні різними засобами і методами дослідження і лікування захворювань. Так невід'ємною частиною спостереження, діагностики та лікування хворих є медичні маніпуляції. Деякі, найпростіші (вимірювання температури, тиску, пульсу та ін.), Ми здатні виконувати самі, але існують і більш складні маніпуляції із застосуванням апаратури, здійснення яких повинен виробляти досвідчений лікар безпосередньо в медичному закладі - ендоскопія.

Медичний центр Олімпійський надає наступні види послуг:

ЕКГ - один з найпростіших, доступних і інформативних методів діагностики захворювань серця. Він заснований на реєстрації електричних імпульсів, що виникають в серці, і їх графічного запису у вигляді зубців на спеціальну паперову плівку.

Кольпоскопія - діагностичний вид маніпуляцій, застосовуваний в гінекологічній практиці. Здійснюється за допомогою оптичного приладу-кольпоскопа. Служить для виявлення змін на слизовій оболонці піхви і вагінальної частини шийки матки.

Цистоскопія - ендоскопічний метод обстеження і оцінки стану сечового міхура і сечівника. Дозволяє діагностувати і встановити причину захворювань сечовидільної системи за допомогою цистоскопа, введеного через уретру.

Колоноскопія - це сучасний метод інструментального дослідження і діагностики патологічних станів товстої і прямої кишки. Дозволяє за лічені хвилини візуально оцінити стан товстого кишечника на всьому його протязі.

Ректороманоскопія - ендоскопічний метод обстеження та оцінки стану прямої кишки. Дозволяє діагностувати і встановити причину захворювань прямої кишки за допомогою ректороманоскопа.

Фіброгастроскопія (ФГДС) - золотий стандарт  в діагностиці захворювань в області гастроентерології (діагностика в Харкові). Через ендоскоп добре видно слизова досліджуваного органу, наявність запалення, новоутворення та інша патологія: ерозії, поліпи, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, гастродуоденіт, грижа стравохідного отвору діафрагми, езофагіт та ін.

Консультація та інструментальна діагностика: цистоскопія, ректороманоскопія, колоноскопія

Всі послуги проводяться безболісно, акуратно і дають повноцінну діагностичну картину. ЕКГ, кольпоскопія, цистоскопія, ректроманоскопія, колоноскопія, фіброгастроскопія - записатися на прийом можна за телефонами.

Ендоскопія в Харкові. Де зробити?

Розшифровка результатів здійснюється кваліфікованими фахівцями, в тому числі кандидатом медичних наук. Також можна скористатися комплексною консультацією і отримати рекомендації, призначення до лікування по виявленої патології. Лікувально-діагностичний центр Олімпійський знаходиться за адресою: вул.Олімпійська 5-а, між проспектом Льва Ландау і проспектом Петра Григоренка, в 50 метрах від міської поліклініки № 5.

Виды услугСтоимость грн.
Цистоскопия1000
Цистоскопия с консультацией1100
Ректороманоскопия400
Ректороманоскопия с консультацией500
Фиброгастродуоденоскопия (ФГДС)400
Цифровая кольпоскопия350
Колоноскопия1000
Колоноскопия левой половины толстого кишечника500

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *